Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley

  • 33 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley Βαρσοβία με 1 υπνοδωμάτιο απέχει περίπου 1 χλμ. από το Ανάκτορο Βιλάνοβ. Για τους επισκέπτες που αναζητούν μια δραστήρια διαμονή, αυτό το διαμέρισμα 33 τ.μ. Παρέχει πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley προσφέρει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα διαθέτει ντους roll in και πλυντήριο για την άνεση σας.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει μικρή κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.

Μουσείο Πολωνικής Στρατιωτικής Τεχνολογίας απέχει 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Branickiego 71 είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Warszawa Główna βρίσκεται σε απόσταση 10 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley Βαρσοβία
Cherry Studios Metro Natolin Ursynow
Τιμή μόνο για κινητά

Cherry Studios Metro Natolin Ursynow

8.5
Έξοχο 2 σχόλια
2.5 χλμ. από το κατάλυμα
Cornelian View
Τιμή μόνο για κινητά

Cornelian View

3.1 χλμ. από το κατάλυμα
Bialej Koniczyny 5 By Homeprime
Τιμή μόνο για κινητά

Bialej Koniczyny 5 By Homeprime

7.4
Καλό 5 σχόλια
4 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    10 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley περιλαμβάνουν Ανάκτορο Λαζένκι, Ανάκτορο Βιλάνοβ καθώς και ΥδάτιΝο Πάρκο Βαρσοβίας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley;
      Η διαμονή στο το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley κοστίζει 81€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley;
      Το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων στους πελάτες.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Bel Paese Dom Pizzy i Makaronu και I Love Juice Wilanow και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley;
      Το Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley είναι 33 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    10 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Holzera 6 Studio Close To Medicover And Paley Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο